Z widokiem na wieżowce i zieleń

Koszykowa, to jedna z najstarszych ulic w tej części miasta. Swoja nazwę  nosi od 1885 roku i jest jest jedną z najdłuższych ulic Śródmieścia. Stworzyliśmy w tej okolicy wnętrze dla miłośników pulsującego życia stolicy. Ale gdyby kogoś miasto zmęczyło, można wskoczyć na rower i w po pięciu minutach leżeć na trawie Pól Mokotowskich. Przedstawiamy wnętrze niezwykle jasne i proste.

Pokoje w amfiladzie zgodnie z tradycją architektury międzywojnia, już nie tak wysokie, jak dziesięć lat wcześniej, ale nadal przestronne i funkcjonalne.

Pod skutym tynkiem ukazały się równiutkie rzędy starej cegły. Aby ceglana ściana nie zdominowała zbytnio salonu, została pomalowana na biało.

Duży stół - serce domu, z masywnym dębowym blatem na metalowych nogach. Czaszowa lampa oświetla go złotawym światłem. Na ścianach plakaty miast polskich.

Kuchnia- serce domu w oliwkowych zieleniach. Czarne dodatki nawiązują do biało-czarnej podłogi przypominającej klimat międzywojnia. Miodowe hokery są jedynym ostrym akcentem.

Łazienka z oknem, to rzadkość w stolicy. W tej możemy brać prysznic i podziwiać warszawskie wieżowce.

Po męczącym dniu odpoczynek w cieniu drzew na słonecznym balkonie. Okna salonu wychodzą na zielony dziedziniec, gdzie zgiełk miasta nie ma dostępu.

© 2023 by Design for Life.

Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon