Szukaj
  • Magdalenna

TAPETY ZAWSZE NA CZASIE

Aktualizacja: 22 paź 2018

Zapewne wiele osób pamięta ta szaro-bure, w różyczki, albo źle przyklejone. Próbowaliśmy nimi zakryć krzywe ściany, wnieść trochę fantazji do nudnych wnętrz, albo pomarzyć o szerokich krajobrazach naklejając fototapetę.Tapety przeżywają swój renesans. Ich wybór, jak i ceny mogą przyprawić o zawrót głowy. Ale ja namawiam na poszukanie pięknych tapet na sklepowych półkach, albo w salonach z farbami. Efekt może być oszałamiający. Tapetowanie całych pomieszczeń nie jest konieczne. Zazwyczaj wystarczy wybór jednej ściany, która stanie się dekoracją całego pomieszczenia. W zależności od wzoru tapety sprawią, że wnętrze będzie cieplejsze, żywsze, albo pokaże zainteresowania i charakter właściciela.


Tapeta w czarne kamienie kontrastuje z jasno szarą ścianą i jednocześnie stanowi tło dla łóżka.


Poczekalnia w gabinecie psychoterapii dla dzieci miała być radosna i w żaden sposób nie kojarzyć się z gabinetem lekarskim. Ma być miejscem pogodnym i przyjaznym dla małych pacjentów.


Mała kuchnia wielbiciela kawy. Tutaj zmywalna tapeta częściowo zastąpiła kafle i wprowadziła w kawiarniane klimaty.


Gładka kanapa na gładkiej ścianie zginęłaby. Właścicielka zamiast obrazu wybrała tło dla całej ściany.


Zwykły przedpokój nabiera wdzięku z tapetą, która kolorami nawiązuje do mebli i do drzwi. Przy okazji zmywalna tapeta stanowi znakomite zabezpieczenie dla ścian.


11 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2023 by Design for Life.

Proudly created with Wix.com

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Instagram Icon